חֲצוֹת לַיְלָה אָקוּם לְהוֹדוֹת לָךְ עַל מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ.

 

אנחנו בקשר עם כולל החצות מזה תקופה ארוכה, בכל נושא שאפשר להעלות על הדעת, מבקשים ברכתם. ביקשנו ברכה ללידה טובה לבתי ושיתפללו עבורה, וכך עשו. ביום הלידה התקשרתי בשעה 04:00 בבוקר כשנכנסה לחדר לידה, ראש הכולל ברך אותנו ללידה טובה וזרע קודש של קיימא, ובתי ילדה תוך שעות ספורות והכל עבר לחיים טובים ולשמחה ולשלום.

"תרמתי ונושעתי ושמחתי"

ר.איזור הדרום

 

 

 

אני רופא שחי בארה"ב, זכיתי לטפל ולסייע לרבנים שחלו ובאו לקבל טיפול בארה"ב. אנחנו בקשר עם ראש הכולל חצות מזה תקופה ארוכה. בעבר חליתי בלוקמיה, מצבי הלך והדרדר ורופא בכיר באחד מבתי החולים הידועים והטובים כאן, אמר לי שהוא לא יודע אם ניתן לשפר את המצב, (בלשון המעטה).

הייתי בקשר רצוף עם ראש כולל חצות שברך אותי לישועות ולרפואה שלמה. בכל פעם שניסיתי להסביר לו שמצבי קשה מאוד, הוא ברך אותי לרפואה, עודד וחיזק אותי ואמר לי "מתפללים ולומדים לרפואתך בשעות של רצון טוב בחצות, אתה תבריא, תעזור לנו, תחשוב טוב ותאחל לעצמך טוב, ותזכה לישועות". עם כל הקושי בגלל במחלה התעודדתי מדבריו ובהמשך הקשר בינינו, לאורך כל תקופת המחלה הארוכה, המשיך לברכני ולעודד אותי, וברוך ה' היום לאחר טיפולים, אני מחלים ומתחזק. בתודה ובברכה להמשך הצלחת הכולל חצות ושתפילותיהם למען כל עם ישראל יתקבלו באהבה וברצון, על ידי בורא עולם.

"תרמתי ונושעתי ושמחתי"

ד"ר י.ניו יורק

 

 

 

אמי חלתה באיזור הלב, הרופאים אמרו שוירוס "טיפל" בה בכל איזור הלב ואין מה לעשות. היפנו אותנו לכולל חצות שהתפללו עבורה והרופאים הגדירו את רפואתה כ"נס רפואי".

"תורמתי ונושעתי ושמחתי"

ע.צרפת

 

 

חשתי חולשה וכאבים באיזור הלב אושפזתי ונאמר לי שאני צריכה לעבור "צינטור". המשפחה שלי פנתה לרבי אליהו מהכולל חצות שהתפלל עבורנו ואיחל רפואה שלמה ובסיעתא דשמיא שוחררתי לאחר ימים מספר, בריאה ושלמה בלי כל טיפול רפואי.

"תרמתי ונושעתי ושמחתי"

מ.ראשל"צ

 

 

חליתי במחלה בגרון. התפללו עבורי בכולל חצות ולאחר טיפולים זכיתי לרפואה מאיתו יתברך.

"תרמתי ונושעתי ושמחתי"

ס.ר"ג

 

 

מוכנים לדבר?